O Awart

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY NA FACEBOOKU:

WWW.FACEBOOK.COM/WIZUALNA.IDENTYFIKACJA

oraz WWW.FACEBOOK.COM/MOWNICE

W ciągu kilku lat działalności nasza firma wyspecjalizowała się w profesjonalnym realizowaniu zarówno małych zamówień jak i realizacji o bardzo dużej skali, związanych z kompleksowym oznakowaniem budynków biurowych, obiektów przemysłowych czy wielkopowierzchniowych centr dystrybucyjnych. Podstawową dewizą firmy jest świadome dążenie do wysokiej jakości graficznej, architektonicznej, estetycznej i technicznej precyzji wykonywanych oznakowań, ale także ukończenia realizacji w uzgodnionym terminie i w ramach ustalonego budżetu. Realizując powyższą politykę nasza firma współpracuje z takimi klientami jak: Strabag, Warbud, Segro, Cushman & Wakefield, a także wieloma instytucjami użyteczności publicznej…

Działamy w oparciu o kapitał polski, promujemy współpracę z krajowymi przedsiębiorcami, ale również bazujemy na stałej współpracy z dostawcami produktów najwyższej jakości z krajów Unii Europejskiej.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu elementów oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego obiektów, kompleksowym wyposażaniu w elementy oznakowania informacyjnego i reklamowego.

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami i urządzeniami eksploatacyjnymi, co pozwala nam na szybką realizację każdego zamówienia.

Zapewniamy wnikliwe spojrzenie w potrzeby naszych klientów, profesjonalizm i indywidualne dostosowanie przygotowywanych projektów oraz fachowość wykonania i najwyższą jakość montażu wyprodukowanego oznakowania. Wykonane przez nas elementy oznakowania będą godnie reprezentować Państwa firmę.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół AWART

Kontakt

AWART - Informacja architektoniczna
ul. N.Gąsiorowskiej 12 b
03-107 Warszawa, Polska
NIP: 522-187-81-46 | REGON: 012952079

E-MAIL Wyślij e-mail do nas, kliknij tutaj.

TELEFONY
Biuro: +48 (22) 425 91 06
Przedstawiciel handlowy: +48 (0) 601 06 04 72